Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler

„Dziękujemy bardzo Pani Magdzie Gessler za wsparcie i wiarę w sukces naszej małej Restauracji oraz pomysł na miejsce, w którym dziś każdy może poczuć smak domowej kuchni”

Wydawało się nam, że sytuacja, w której do naszego małego baru pod ówczesną nazwą „Do Syta” przyjeżdża najsłynniejsza Polska Restauratorka jest właściwie niemożliwa. A jednak… W czerwcu 2013r. mieliśmy przyjemność przejść „Kuchenną Rewolucję”, której dokonała sama Magda Gessler. Restauracja otrzymała nazwę „Pod Jabłonką”. Po tej wizycie miejsce, do którego Państwa zapraszamy otrzymało nową duszę, cel i nową ideę.

Podczas „Rewolucji Kuchennych” poznaliśmy sekrety wybitnie zdrowej i smacznej kuchni. Jakże cenne dla nas było móc pracować z Panią Magdą, czerpać inspiracje z jej pasji do gotowania. Wydawało nam się, że wszystko co do tego momentu działo się w naszym niewielkim barze spełniało oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jednakże Pani Magda, swoim doświadczeniem zauroczyła nas nowym podejściem do gotowania, ograniczenia menu z nastawieniem na potrawy, których smak ma być polski, domowy, świeży i przede wszystkim zdrowy.

Zapraszamy Państwa do odwiedzin „Pod Jabłonką” gdzie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.