Witajcie drodzy goście,

 

Restauracja Pod Jabłonką zaprasza Was wszystkich do wyjątkowego miejsca- przepełnionego naturą, ciepłem i zapachami domowych potraw. Jeżeli macie ochotę zjeść zdrowy i pyszny obiad, gdzie zaraz po Waszym zamówieniu kotlet wędruje na tłuczek i oberwie mu się parę razy zanim trafi na patelnię oraz taki, który przypomni kuchnię Waszych babć- to koniecznie nas odwiedźcie! Wiele serca wkładamy w każdy szczegół codziennej pracy, dzięki temu nasi Goście czują u nas domową, rodzinną atmosferę, a z obiadu wychodzą nie tylko najedzeni, ale również zadowoleni. Od Kuchennych Rewolucji co roku przechodzimy pozytywną weryfikację i pojawiamy się w przewodniku Pascala- znajdują się tam wyróżnione przez Magdę Gessler restauracje i hotele z całej Polski. Każde danie naszej kuchni tworzymy z dokładnie selekcjonowanych produktów, od sprawdzonych przez lata dostawców. Nie używamy żadnych chemicznych dodatków czy „ulepszaczy” smaków.

Ze względu na spory sukces i ogromne zadowolenie gości po Rewolucjach- postanowiliśmy najpierw powiększyć naszą restaurację przy Zgierskiej/ Koniczynowej o zadaszoną altanę oraz dodatkowe, przeszklone pomieszczenie z kilkoma stolikami, a następnie otworzyć drugą- w dawnej Restauracji Rajdowej. Dzięki temu już od marca 2017 nasi Goście mogą wybrać dogodną lokalizację na północy lub południu Łodzi, i cieszyć się rodzinnym obiadem spod ręki jednego z naszych Szefów Kuchni.
Stawiamy na świeże, sezonowe produkty- ze względu na to nasze MENU zmienia się nie tylko ze względu na pory roku, ale również przynajmniej 3 razy w tygodniu. Dzięki temu nasi Goście zaglądają do nas częściej i cieszą się różnorodnymi smakami, od letnich, lekkich i orzeźwiających i idealnych na lunch sałatek, po znaną, Łódzką, pieczoną Kaczkę z jabłkami, podawaną na półmisku z żurawiną, ciepłymi buraczkami i ręcznie robionymi kluseczkami śląskimi. Największym powodzeniem cieszą się od jakiegoś czasu (oprócz Schabu Karkowego;) cepeliny- podane ze skwareczkami oraz zasmażaną kapustą.

Nasze aktualne MENU znajdziecie zawsze na stronie na facebooku – www.facebook.com/jablonkalodz.

Zdjęcia naszych potraw – www.instagram.com/pod_jablonka

Nasz odcinek Kuchennych Rewolucji – http://player.pl/programy-online/kuchenne-rewolucje-odcinki,114/odcinek-2,S08E02,22209.html